Krnovská nemocnice
Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace Příspěvková organizace Moravskoslzeského kraje

Zubní ordinace SZZ Krnov v Rýmařově se pokusí přijmout většinu zájemců

Zubní ordinace SZZ Krnov v Rýmařově  se pokusí přijmout většinu zájemců

Dobrou zprávu pro všechny, kteří koncem minulého roku v Rýmařově vyplnili předregistrační formulář do nové zubní ordinace SZZ Krnov, má ředitel nemocnice MUDr. Ladislav Václavec, MBA. Postupně by měla být přijata většina pacientů.  
Celkem jsme v průběhu jednoho dne přijali 1374 papírových a 807 elektronických žádostí o předregistraci. Původně jsme oznámili, že naše ordinace přijme 1000 žádostí, které z celkového počtu vylosujeme. Tím, že se nám podařilo pro Rýmařov zajistit dalšího zubního lékaře, dostane do konce února potvrzovací zprávu o úspěšném přijetí předregistrace většina zájemců. Vyřazeni budou pouze ti, kteří již stomatologa mají,“ uvedl ředitel a senátor Ladislav Václavec.
Všem zájemcům, jejichž registrace byla přijata, dá nemocnice vědět dle předchozích informací do konce letošního února. Dle ředitele nemocnice obdrží první pacienti pozvánku ke vstupní prohlídce v druhé polovině ledna. „Žádáme všechny zájemce o trpělivost. Pacienti musí být nabíráni postupně, jelikož řada z nich neměla zubaře několik let. To znamená, že po vstupní prohlídce je nastaven léčebný plán, který spočívá i v několika návštěvách ordinace,“ upozornil ředitel Václavec.
Vedení nemocnice zároveň vyzývá širokou veřejnost, aby se k personálu ordinací chovala slušně. „Naše týmy v nově vznikajících a fungujících ordinacích nejsou zodpovědné za to, že lidé neměli dlouhodobě stomatology. Naše zdravotní sestry nemohou celý den protelefonovat s pacienty, kteří zoufale hledají zubaře, ale musí být k ruce zubařům u křesel. Přestože není povinností nemocnic provozovat zubní ordinace, děláme maximum pro to, aby měl každý člověk na Krnovsku a Bruntálsku zubaře. Děkujeme všem za pochopení situace a slušné chování k našim zdravotníkům,“ dodal senátor Ladislav Václavec. 

Další tiskové zprávy