Krnovská nemocnice
Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace Příspěvková organizace Moravskoslzeského kraje

Krnovská nemocnice slavila 111 let provozu

Krnovská nemocnice slavila 111 let provozu

Jubileum složené ze samých jedniček si v tomto roce připomíná krnovská nemocnice. Od přijetí prvního pacienta uplynulo v srpnu 111 let. Současní i bývalí zaměstnanci SZZ Krnov, členové Integrovaného záchranného systému, lékaři spolupracující s nemocnicí, představitelé okolních měst i obcí a další významní hosté zaplnili v pátek 15. září odpoledne areál heliportu krnovské nemocnice.

Oslavu doprovázelo krásné počasí a dobrá nálada stovek přítomných návštěvníků. Odpolední program zahájila herečka a zpěvačka Sára Milfajtová. Známá je například ze seriálů ZOO či Slunečná, nebo z pěvecké televizní soutěže Hlas Česko Slovenska.

Na pódiu ji vystřídala žena mnoha profesí – automobilová závodnice, herečka, zpěvačka, skladatelka a tanečnice Olga Lounová. Krnovským zdravotníkům zpívala hit za hitem. Několikrát se vydala přímo mezi posluchače, které energií zvedala ze židlí.

Hlavní hvězdou večera byla dnes již legendární východoslovenská kapela NO NAME. Známé skladby: Prvá, Žily, Čím to je, Ty a tvoje sestra, stejně jako další všem dobře známé písně, roztančily i rozezpívaly publikum. To na oplátku oceňovalo kapelu bouřlivým potleskem.

O příjemné zakončení večera se až do půlnoci starali talentovaní muzikanti ze skupiny PusToff. „Dnešní oslavou jsme chtěli připomenout významné jubileum, které naše nemocnice slaví a hlavně poděkovat všem současným i bývalým zaměstnancům. Jelikož ne krásné budovy a moderní vybavení, ale právě naši obětaví zdravotníci jsou to nejcennější, co nemocnice má," okomentoval akci ředitel Sdruženého zdravotnického zařízení Krnov MUDr. Ladislav Václavec, MBA.

Vedení nemocnice děkuje za podporu a sponzorské dary společnostem: Kofola a. s., HAVLÍK OPAL, s. r. o., DMHERMES TRADE, s. r. o. Poděkování patří městům: Krnov, Bruntál, Město Albrechtice, Vrbno pod Pradědem za bezplatné zapůjčení setů k sezení.

 

FOTO 1 až 10: Současní i bývalí zaměstnanci krnovské nemocnice společně s dalšími hosty oslavili 111 let provozu. Na oslavě zazpívalo několik umělců včetně slavné kapely NO NAME.  Foto - Jiří Krušina

 

Další tiskové zprávy
Hlasuj v anketě
nejlepší nemocnice
roku 2024