Krnovská nemocnice
Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace Příspěvková organizace Moravskoslzeského kraje

Zpěvačka Míša Růžičková natočila klip v krnovské nemocnici

Zpěvačka Míša Růžičková natočila klip v krnovské nemocnici

Oblíbená dětská zpěvačka a choreografka Míša Růžičková natočila před několika měsíci nový klip přímo ve ‚školce‘ krnovské nemocnice. Nová skladba „Ponožková písnička“ byla do éteru vypuštěna před čtyřmi týdny a už má bezmála 150 tisíc zhlédnutí.

Míša Růžičková naši nemocnici dobře zná. V době pandemie se u nás byla naočkovat a setkala se také s panem ředitelem Václavcem. Když jsem Míšu provázel nemocnicí, nastínila mi, že připravuje sérii písniček se zdravotní tématikou a hledá děti, které by s ní tančily a cvičily. Slovo dalo slovo a o několik týdnů později přijela Míša do ‚školky‘ se svým týmem. Za jeden den byly natočeny podklady,“ popsal vznik spolupráce personální a marketingový náměstek SZZ Krnov Jiří Krušina.

Samotné natáčení bylo pro děti velkým zážitkem. „Z naší generace znají Míšu Růžičkovou jen rodiče malých dětí, ale pro samotné děti je zpěvačka skutečně hvězdou. Její vystoupení bývají beznadějně vyprodána a videoklipy mají miliony zhlédnutí. Proto bylo pro naši ‚školku‘ ctí se na jednom z nich podílet. Myslím, že si natáčení užily všechny děti a výsledek stojí za to,“ řekla vedoucí dětské skupiny Sdružeňáček Hana Ježková.

I samotná Míša Růžičková má z klipu radost. „Právě vydávám celou řadu písniček, které mají děti bavit a zároveň by měly přispět k jejich lepšímu zdraví. Jednotlivé cviky v choreografiích konzultuji a vymýšlím s fyzioterapeuty. O tom je také Ponožková písnička, která dává dětem návod, jak procvičovat chodidla, což vede ke zlepšení klenby, správné chůzi i držení těla. S dětmi ze ‚školky‘ krnovské nemocnice se mi spolupracovalo moc pěkně a všechny tam moc zdravím. Třeba se zase někdy uvidíme,“ nechala se slyšet zpěvačka Míša.

‚Školka‘ v krnovské nemocnici funguje jedenáct let a byla vůbec první dětskou skupinou, která vznikla při zdravotnickém zařízení v našem kraji. Vedení nemocnice školku považuje za jedinečný benefit pro zaměstnance.

 

Odkaz na videoklip:

https://www.youtube.com/watch?v=JcbYcoQiB2Y

Všechny aktuality
Hlasuj v anketě
nejlepší nemocnice
roku 2024