Krnovská nemocnice
Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace Příspěvková organizace Moravskoslzeského kraje

Omezení vjezdu před hlavní budovu nemocnice

Omezení vjezdu před hlavní budovu nemocnice

Rekonstrukci a přístavbu Centrálního urgentního příjmu (CUP) v krnovské nemocnici provází dopravní omezení. A nyní si další dočasné omezení vyžádá výstavba parkovacích stání pro sanitky.

Úplné uzavření části komunikace pro motorová vozidla před hlavní budovou nemocnice (budova A) začíná od úterý 2. 4. 2024. Bude trvat po celou dobu výstavby nových parkovacích míst. Uzavřený úsek začíná při vjezdu do areálu nemocnice na křižovatce u lékárny, kde komunikace odbočuje vlevo. Uzavírka končí u vyhrazených parkovišť pro Centrální laboratoř.

„Uzavírka před hlavní budovou nemocnice potrvá do odvolání. Předpoklad je přibližně 21 dní,“ informoval bezpečnostní manažer SZZ Krnov Ing. Jindřich Suchý s tím, že do tohoto prostoru budou moci vjet pouze vozidla stavby a rychlé záchranné služby. Sanitky SZZ a dovozové sanitky budou přivážet a odvážet pacienty v zadní části v prostoru s výtahem u ARO. Ostatním doporučujeme vysadit imobilní pacienty u lékárny a pak je směrovat ke vchodu na Centrální urgentní příjem, kde je k dispozici bezbariérový vstup. Pro pěší zde nebudou platit žádná omezení. V odůvodněných případech je možný příjezd před hlavní vchod budovy A objížďkou kolem patologie a bývalého ředitelství.

„Žádáme tímto veřejnost, aby pokud možno omezila vjezd do areálu nemocnice na minimum. Prosíme řidiče, aby nevyžadovali na bráně vjezd do areálu nemocnice, pokud pacient není vozíčkář nebo jinak omezen na pohybu. Za momentální nepohodlí a omezení se omlouváme,“ uzavřel Jindřich Suchý.

 

 

Všechny aktuality
Hlasuj v anketě
nejlepší nemocnice
roku 2024