Krnovská nemocnice
Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace Příspěvková organizace Moravskoslzeského kraje

Nemocniční bufet je tu pro pacienty, zdravotníky i návštěvy

Nemocniční bufet je tu pro pacienty, zdravotníky i návštěvy

Posedět si u kafíčka v příjemném prostředí, dát si svačinku, zamlsat si, přečíst denní tisk, zahnat žízeň, vybrat nějakou sladkost pro děti, vyřídit drobné nákupy nebo objednat chlebíčky, dorty a zákusky na oslavu.  To všechno umožňuje Bufet v nemocnici, který sídlí v budově J. Najdete ho v prvním patře objektu ředitelství, hned vedle nemocniční jídelny.

Během rekonstrukce gastroprovozu museli zákazníci akceptovat různá omezení, ale dnes už je nemocniční bufet zase plně k dispozici pacientům, zdravotníkům i návštěvám. Sál s velkými okny a s výhledem do parku nabízí zákazníkům bufetu nové stolky a židle. Navíc jsou zde díky rekonstrukci nové moderní toalety.

Sortiment nemocničního bufetu by se dal označit „od každého něco“. Nanuky, koláčky, koblížky, pečivo, džusy, minerálky, nealko pivo, mléko, sýry, jogurty, cukrovinky, tyčinky, chipsy, křupky, čokoláda, salámy, paštiky, saláty, mandle, arašídy, chipsy, oplatky, instantní polévky, mlsání pro děti, noviny i časopisy. Zastaví se zde zaměstnanci nemocnice, když zrovna nepotřebují do supermarketu na velký nákup. Zajdou si sem pacienti na rozpékané Minit Fornetti ze sladkého a slaného těsta. K nejoblíbenějším patří šunka, špenát, niva, karamel a skořice. Když někoho zaskočí nečekaná hospitalizace, nakoupí zde hygienické potřeby, šampon i kartáček na zuby. A pokud mají pacienti problém s chůzí, vyrazí za nimi pojízdný bufet přímo na oddělení. Kávovar nemocničního bufetu umí kapučino k příjemnému posezení i espreso v kelímku s sebou na cestu.

 

BUFET V NEMOCNICI

Prázdninová otevírací doba (od 28.6. do 8. 9. 2024)

Po – Pá: od  6.45 do 14 hodin

Všechny aktuality
Hlasuj v anketě
nejlepší nemocnice
roku 2024