Pohotovost pro dospělé 554 690 213 / Pohotovost pro děti 554 690 423
Pěší návštěvníci i zaměstnanci musí až do 18. května 2026 vstupovat do areálu krnovské nemocnice náhradním vchodem - přes historickou branku u hlavní budovy.
Rekonstrukce střechy vrátnice si vyžádala omezení na vstupu do areálu, kde se potkávají chodci s automobilisty. Zvýšené riziko v prostoru stavby je důvodem, proč byla vrátnice z bezpečnostních důvodů uzavřena pro pěší.
"Až do 18.5. 2026 bude v pracovní dobu, tedy od 6 do 16 hodin, z důvodu bezpečnosti uzavřen pěší provoz přes hlavní vjezd do nemocnice v Krnově. Důvodem je rekonstrukce vrátnice, její střechy. Pěší provoz je nasměrován pomocí tabulí na znovu otevřený vchod přes historickou branku. Ta se nachází naproti hlavnímu vchodu do budovy A," uvedl bezpečnostní manažer Moravskoslezsjké nemocnice Krnov Ing. Jiří Suchý. Provoz ambulancí, které sídlí v budově nemocniční vrátnice, nebude omezen.
Žádáme všechny zaměstnance i návštěvníky krnovské nemocnice, aby:
• dbali maximální opatrnosti při průchodu kolem vrátnice
• respektovali veškeré pokyny pracovníků stavby
• nevstupovali do vyznačených nebezpečných zón
• využili alternativní vstup do nemocnice přes historickou branku
Toto opatření je nezbytné pro ochranu zdraví všech osob pohybujících se v areálu krnovské nemocnice. Omlouváme se za dočasná omezení. Děkujeme za pochopení a dodržování bezpečnostních pokynů.
Tým Moravskoslezské nemocnice Krnov