Krnovská nemocnice
Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace Příspěvková organizace Moravskoslzeského kraje

Krnovská nemocnice otevře novou zubní ordinaci v Bruntále

Krnovská nemocnice otevře novou zubní ordinaci v Bruntále

 Dobrou zprávu pro pacienty z Bruntálu a okolí má krnovská nemocnice s vedením města Bruntál. V březnu bude otevřena nová zubní ordinace SZZ Krnov v Bruntále. Pacienti si budou moci žádost o předregistraci podat on-line, nebo také vyplněním tištěného formuláře.

„Jsem moc rád, že se nám pro Bruntál podařilo sehnat šikovnou českou zubařku, která začne v průběhu března pracovat na jednom ze dvou křesel. Pro další křeslo lékaře hledáme. I když ordinace ještě není otevřena, chci vyzdvihnout spolupráci s vedením města Bruntál, které nechalo prostory, v nichž jsme vybudovali ordinaci, nádherně opravit,“ sdělil ředitel nemocnice a senátor MUDr. Ladislav Václavec, MBA.

Jak se předregistrovat

Pacienti z Bruntálu a okolí se mohou do ordinace předregistrovat pouze v průběhu několika posledních únorových dní. Od pátku 23. února 08:00 až do středy 28. února 15:00 bude na webu nemocnice www.szzkrnov.cz možnost vyplnit předregistrační formulář on-line. Nemocnice myslí také na pacienty, kteří nemají přístup k internetu. Ti si budou moci ve výše uvedených dnech vyzvednout, vyplnit a odevzdat vytištěný předregistrační formulář v Městském informačním centru na náměstí Míru v Bruntále. „Úplně nejdůležitější informací tohoto textu je, že vyplněním on-line žádosti či papírového formuláře nevzniká právní nárok na samotnou registraci. Pokud bude žádostí více, než je celková kapacita zubní ordinace, přistoupíme stejně jako v jiných městech na losování. Za účasti vedení města a zástupců nemocnice vylosujeme náhodných 1500 jmen, kterým zašleme nejpozději do konce května 2024 SMS zprávu, že budou pozváni ke vstupní prohlídce u paní doktorky,“ popsal způsob výběru pacientů primář zubních ordinací SZZ Krnov MUDr. Antonín Chudárek.

V případě, že se nemocnici podaří sehnat pro druhé křeslo dalšího zubaře, budou kontaktováni další pacienti. „Kapacita každého stomatologa je okolo 1500 pacientů. Ale jejich nabírání je pozvolné, jelikož je nutné pacientům udělat nejen vstupní prohlídku, ale také zajistit základní ošetření chrupu, což mnohdy vyžaduje více než jednu návštěvu v ordinaci. Proto děkujeme pacientům za trpělivost a slušné chování k personálu ordinace,“ upozornil primář Chudárek.

Vedení města Bruntál má z nového zubaře radost. „Společné úsilí města Bruntál a pana senátora Václavce přináší první ovoce. Uvědomujeme si, že zubaře ve městě a okolí potřebuje více lidí než je současná kapacita paní doktorky. Proto budeme společně s krnovskou nemocnicí hledat dalšího zubaře,“ slíbil starosta Bruntálu Bc. Martin Henč.

 

 

Všechny aktuality
Hlasuj v anketě
nejlepší nemocnice
roku 2024