Krnovská nemocnice se připojuje k městům a obcím v kraji a také ruší tradiční setkání zaměstnanců při příležitosti rozsvícení vánočního stromu v areálu nemocnice, které se mělo uskutečnit v příštím týdnu. V příštím týdnu se neuskuteční ani oblíbená akce - Mikuláš pro děti zaměstnanců. „Nikoho z nás to netěší. Ale nemocnice se plní pacienty s Covidem. Další bohužel zřejmě přibudou. Nakažených a v karanténě je i několik zaměstnanců. Proto nechceme situaci zhoršovat. Prioritou je zajistit poskytování akutní péče lidem z našeho regionu a udržet v chodu ambulance,“ sdělil ředitel SZZ Krnov MUDr. Ladislav Václavec, MBA.

 

Vedení nemocnice se rozhodlo zrušit také tradiční ples, který se měl konat v únoru. „Zorganizovat ples není levnou záležitostí. Přijde nám nefér, abychom si pronajali sál, zarezervovali vystoupení kapely, moderátora a následně vše odvolávali. Z toho důvodu se ples neuskuteční. Dobrou zprávou je, že se nejen zaměstnanci, ale také veřejnost dočká v příštím roce řady akcí spojených s naší nemocnicí, která bude slavit 110 let provozu. Většinu z nich plánujeme na letní měsíce,“ dodal ředitel Ladislav Václavec.

DSC 4225

 Adventní setkání zaměstnanců SZZ Krnov u příležitosti rozsvícení vánočního stromu se s ohledem na nepříznivou epidemiologickou situaci konat nebude.